Obserwatorzy

mBank - Banner1

wtorek, 14 lutego 2012

Finał wymianki Z SERCEM NA DŁONI:):)

Kolejna wymianka i kolejne śliczne prezenty:)

Zabawa zorganizowana przez Majalenę , której dziękuję za zabawę no i oczywiście biorę udział u niej w następnej wymiance, do której wszystkich zachęcam, bo jeśli chodzi o organizację to Majalena wywiązała się wzorowo, wszystko było jasne i przejrzyste, szczegółowe informacje na bieżąco uaktualniane na blogu, każdy wiec wiedział czy już paczuszka wysłana i kiedy się można spodziewać. Świetna sprawa:):)

Moja wymiankową parą była SkySweet

Zobaczcie jakie prezenty od niej dostałam:Torba jest świetna w kolorach jakie lubię, duże serducho mięciutkie, wypychane czego niestety nie dało mi się uchwycić na zdjęciach. Już byłam dzisiaj z nią na zakupach, prezentuje się rewelacyjnie - jestem bardzo zadowolona, dziękuje również za przydasie i słodkości. Dziękuję:):) Dziękuję:):)

Ja natomiast wysłałam do SkySweet takie oto prezenciki:
Jeszcze raz dziękuję za prezenty, jestem bardzo zadowolona z zabawy:):)no i do zobaczenia na kolejnych wymiankach - już niedługo zapraszam również do mnie na moja pierwszą wymiankę. Będę Was informować i dodatkowo zapraszać ale i tak zaglądajcie do mnie wcześniej:):)

1 komentarz:

Unknown pisze...

Witam! Wszystko co znalazłam na Twoim blogu jest zachwycające. Jestem pod ogromnym urokiem Twoich prac. Są piękne. W pudełeczkach wszelakich jakie tu znalazłam można się zakochać. Chyba jeszcze nigdy nie przeczytałam całego bloga od początku do końca za jednym podejściem. Nie sposób się oderwać.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...